Fotogaléria 2019

Skautské Vianoce 2019
Už po tretíkrát sme kalendárny rok ukončili Skautskými Vianocami. Tentokrát sa táto akcia niesla v duchu televízneho programu.
Na úvod nás privítala Dominika svojím slávnostným prejavom v Malých skautských správach. Po krátkej pauze ju vystriedal Žihľava s jeho vešteckou šou, neskôr sa predstavil Adam so stand-up comedy, v ktorej nám porozprával o svojom prvom skautskom tábore. Pre najmenších bol pripravený večerníček s príbehom o Popoluške, ktorý bol prezentovaný v podobe krátkej vtipnej scénky. Keď sa program blížil ku koncu, "na obrazovke" sa objavili Skautské správy s moderátormi Katkou a Žihľavou. V správach nechýbal ani live výstup, v ktorom mal reportér Mirek rozhovor s Dominikou. Dozvedeli sme sa čosi viac o novinke v oddieli - o našom skautskom časopise Lipopise. V televíznom programe nechýbala ani zábavná show Inkognito, kde moderátor Barla privítal troch hostí so zaujímavými povolaniami - letového dispečera Jerguša, testerku tobogánov Katku a kamionistu Ondreja. Tajným hosťom bol T-rex.
V absolútnom závere sa predstavil kúzelník Sago s jeho pomocníkom Adamom. Na konci ich vystúpenia rozdali všetkým prítomným vianočné darčeky.